Szkolenia BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych

Szkolenia BHP dla pracowników roboczych

W naszej ofercie znajdują się szkolenia BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Zajęcia prowadzone są w sposób przyjazny i zrozumiały. Kadra pracownicza firmy LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego ze Śremu koło Poznania to zespół wysokowykwalifikowanych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.

Szkolenie BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych możemy zorganizować w siedzibie Państwa firmy. Kursy wyjazdowe to bardzo korzystne rozwiązanie. Państwa pracownicy nie będą musieli nigdzie jechać, żeby je odbyć. Oferta szkoleń wyjazdowych skierowana jest nie tylko firm z Poznania i Śremu, ale z całej Wielkopolski.

Szkolenia BHP okresowe i wstępne

Proponujemy Państwu dwa rodzaje szkoleń BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych:

Zakres uprawnień i kwalifikacji nabytych po kursie

Celem szkolenia BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych jest zaznajomienie kursanta i nabycie umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy czy zasad postępowania w sytuacji zagrożenia lub wypadku. Podczas zajęć słuchacz pozna także obowiązujące przepisy Kodeksu Pracy i innych dokumentów z zakresu prawa pracy.

Szkolenie BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych obejmuje takie zagadnienia, jak: