Kursy i szkolenia energetyczne - Poznań

Kursy energetyczne

Polecamy Państwu profesjonalne kursy energetyczne. Szkolenia zawodowe oferowane przez firmę LO&CON ze Śremu koło Poznania prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Ukończenie kursu i zdanie państwowego egzaminu uprawnia do obsługi urządzeń energetycznych.

Specjaliści z dziedziny energetyki

Oferowany kurs prowadzony jest przez specjalistów z dziedziny energetyki. Posiadają oni wszelkie niezbędne kwalifikacje wymagane do przeprowadzania szkoleń zawodowych. Dodatkowo wyróżnia ich wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Dzięki temu zajęcia prowadzone są w sposób przystępny oraz zrozumiały

Uprawnienia do obsługi urządzeń energetycznych

Szkolenie przygotowuje kursanta do obsługi urządzeń energetycznych. Kurs kończy się państwowym egzaminem.

Po ukończeniu kursu energetycznego, oraz zdaniu egzaminu, słuchacz uzyskuje uprawnienia i kwalifikacje w zakresie obsługi, montażu, konserwacji oraz remontów sieci i instalacji:

Zdanie egzaminu pozwala uzyskać odpowiednie świadectwa kwalifikacyjne oraz państwowe uprawnienia:

Po odbyciu kursu energetycznego, słuchacz nabywa uprawnienia z zakresu urządzeń elektrycznych, gazowych oraz cieplnych i energetycznych.

Czynności wchodzące w zakres uzyskanych kwalifikacji to między innymi obsługa i eksploatacja

Grupa I - Urządzenia elektryczne

Grupa II - Urządzenia cieplne i energetyczne

Grupa III - Urządzenia gazowe

Ukończenie kursu energetycznego i zdanie egzaminu daje także uprawnienia do badania szczelności wymienionych instalacji oraz urządzeń.

Większe szanse na rynku pracy

Szkolenie dostępne jest dla firm oraz klientów indywidualnych, między innymi z Poznania oraz Śremu. Ukończenie kursu energetycznego zwiększy Państwa szanse na rynku pracy.