Szkolenia i kursy na podesty ruchome - Poznań

Kursy na podesty ruchome

Obsługa podestów ruchomych przejezdnych (wolnobieżnych, przewoźnych i samojezdnych).

Egzamin UDT

Firma LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego ze Śremu koło Poznania poleca Państwu kurs na podesty ruchome. Szkolenie kończy się egzaminem przed Inspektorem Dozoru Technicznego. Po jego zdaniu kursant otrzymuje uprawnienia i kwalifikacje do samodzielnej obsługi podestów ruchomych przejezdnych. Nasze szkolenia UDT prowadzone są przez doświadczoną kadrę instruktorów.

Kursy na podesty ruchome - oferta

Oferowany kurs na podesty ruchome, dostępny między innymi w Poznaniu, prowadzony jest przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Posiadają oni nie tylko ogromną wiedzę na wykładane tematy, ale także doświadczenie pedagogiczne. Ich kompetencje potwierdzają między innymi certyfikaty z Urzędu Dozoru Technicznego, które uprawniają do organizowania tego typu kursów zawodowych.

Kurs obsługi podestów ruchomych

Proponowane szkolenie UDT przygotowuje kursanta do samodzielnej obsługi podestów ruchomych przejezdnych. Kurs dotyczy urządzeń:

Zajęcia składają się z części praktycznej oraz teoretycznej. Podczas szkoleń na operatora podestów ruchomych kursanci poznają między innymi budowę oraz oznakowanie podestów, a także zasady ich eksploatacji. W części praktycznej uczestnicy kursu nauczą się jeździć podestami.

Cel kursu na podesty ruchome:

Celem kursu jest przygotowanie osoby uczestniczącej w kursie do samodzielnego obsługiwania podestów ruchomych.

Kurs na podesty ruchome obejmuje:

Uprawnienia na podesty ruchome po odbyciu szkolenia

Końcowym etapem szkolenia jest egzamin teoretyczny i praktyczny przed Inspektorem Urzędu Dozoru Technicznego. Jego zdanie uprawnia kursanta do obsługi podestów ruchomych przejezdnych. Słuchacz otrzymuje stosowne zaświadczenie kwalifikacyjne.

Naszym klientom umożliwiamy uzyskanie certyfikatu UDT w języku angielskim. Dzięki niemu będą mieli Państwo możliwość wykonywania zawodu operatora podestu ruchomego za granicą.

Wymagania dotyczące kandydata / słuchacza:

Osoba chcąca zapisać się na kurs na podesty ruchome musi mieć:

Kandydat powinien także okazać świadectwo lekarskie wystawione przez lekarza uprawnionego do wykonywania badań profilaktycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów na podesty ruchome. Szkolenie UDT z obsługi podestów dostępne jest dla firm oraz klientów indywidualnych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.