Kursy i szkolenia na suwnice sterowane poziome - Poznań

Kursy na suwnice sterowane poziome

Obsługa suwnic sterowanych z poziomu roboczego (kategoria II S).

Egzamin UDT

Kurs na suwnice sterowane z poziomu roboczego (kategoria II S) to propozycja dla osób, które chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Jego ukończenie i zdanie stosownego egzaminu pozwala zdobyć kwalifikacje, które otworzą przed kursantem nowe możliwości zatrudnienia. To doskonała szansa na podniesienie swoich umiejętności, a przez to zwiększenie zarobków. Zapisz się na nasze szkolenie i zostań profesjonalnym operatorem suwnic sterowanych z poziomu roboczego!

Kursy na suwnice dla firm i klientów indywidualnych organizowane na terenie całej Wielkopolski

Ofertę kursów na suwnice kierujemy do klientów z całej Wielkopolski. Poznań, Śrem, Luboń, Swarzędz, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Jarocin, Września, Środa Wielkopolska, Gostyń – to tylko niektóre miasta, z których pochodzą nasi klienci.

Nasza oferta obejmuje również szkolenia wyjazdowe. Kurs na suwnice może zostać przeprowadzony w firmie klienta czy instytucji samorządowej. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ kursanci nie będą musieli dojeżdżać na zajęcia.

Cel kursu na suwnice sterowane z poziomu roboczego

Celem kursu jest przygotowanie kursanta do egzaminu przed komisją UDT (Urzędu Dozoru Technicznego), którego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem uprawnień na suwnice sterowane z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo.

Jakie zagadnienia obejmuje szkolenie z obsługi suwnic?

Kurs na suwnice składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Podczas zajęć kursanci zapoznają się z takimi zagadnieniami, jak:

Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego

Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Po jego zdaniu słuchacz otrzymuje uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego (kategoria II S).

Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu UDT w języku angielskim, dzięki któremu pracę operatora suwnic można wykonywać również za granicą. Uprawnienia wydawane przez UDT pozwalają także na obsługę tego typu pojazdów przez osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą.

Kto może zostać operatorem suwnicy?

Kto może zapisać się na organizowane przez nas kursy? O uprawnienia na suwnice może ubiegać się osoba:

Stan zdrowia musi zostać potwierdzony zaświadczeniem wydanym przez lekarza medycyny pracy.

Nasze szkolenia prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Dzięki temu wiedza przekazywana jest słuchaczom w sposób przystępny i zrozumiały.