Kursy i szkolenia pierwszej pomocy - Poznań

Kursy pierwszej pomocy

W naszej ofercie szkoleń zawodowych znajduje się między innymi kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają oni nie tylko ogromną wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne z zakresu ratowania ludzkiego życia. Ich doświadczenie pedagogiczne powoduje, że zajęcia prowadzone są w sposób przystępny i bezstresowy.

Oferta LO&CON dostępna jest na terenie całej Wielkopolski. Swoje usługi kierujemy do firm i mieszkańców takich miejscowości jak Poznań, Śrem, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Gostyń, Kościan, Września, Luboń i nie tylko.

W naszej ofercie znajduje się także możliwość zorganizowania wyjazdowego szkolenia z pierwszej pomocy, na przykład dla Państwa pracowników w siedzibie firmy. Oferowany przez nas kurs może zostać przeprowadzony w zakładzie pracy, szkole, przedszkolu, instytucji państwowej lub samorządowej, placówce ochrony zdrowia.

Cel kursu pierwszej pomocy

Celem organizowanego przez LO&CON kursu jest nabycie przez kursanta wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych pozwalających na skuteczne udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej. Osoba, która ukończy szkolenie będzie potrafiła prawidłowo zareagować w sytuacjach zagrożenia życia.

Nabyte umiejętności i kwalifikacje pozwolą nie tylko prawidłowo ocenić sytuację i skutecznie wezwać pomoc. Po ukończeniu naszego szkolenia absolwent będzie również potrafił samodzielnie zastosować podstawowe zabiegi ratujące życie (standard BLS).

Kurs pierwszej pomocy dzieli się na część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas zajęć kursanci będą mieli okazję zapoznać się z takimi zagadnieniami jak:

Pierwsza pomoc przedmedyczna - uprawnienia i kwalifikacje pozwalające uratować życie

Nasz kurs skierowany jest zarówno do osób, które nie mają żadnej wiedzy na temat pierwszej pomocy przedmedycznej, jak i do osób chcących się podszkolić oraz poszerzyć swoje kompetencje i uprawnienia.

Umiejętności i kwalifikacje nabyte podczas naszego szkolenia pozwolą Państwu zachować zimną krew w sytuacji kryzysowej.