Szkolenia BHP Dla Pracodawców & Kierowników

Szkolenia BHP dla pracodawców i kierowników

W ofercie firmy LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego ze Śremu koło Poznania znajdują się szkolenia BHP dla pracodawców oraz kierowników sprawujących nadzór nad pracownikami. Kwalifikacje i uprawnienia nabyte podczas kursu pozwolą Państwu na zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także ich kontrolę.

Szkolenie wyjazdowe w siedzibie firmy

Nasza oferta szkoleń zawodowych skierowana jest do firm z całej Wielkopolski. Istnieje także możliwość zorganizowania szkolenia BHP dla pracodawców oraz kierowników sprawujących nadzór nad pracownikami na miejscu, w Państwa firmie. To korzystne rozwiązanie, między innymi ze względu na oszczędność czasu.

Do kogo skierowany jest kurs?

Zajmujemy się organizacją kursów wstępnych i okresowych. Oferowane przez nas szkolenie skierowane jest między innymi do:

Cel kursu i zakres nabytych kwalifikacji

Celem kursu BHP dla pracodawców oraz kierowników sprawujących nadzór nad pracownikami jest nabycie przez kursanta wiedzy i umiejętności, które umożliwią mu samodzielne kształtowanie bezpiecznych warunków pracy. Takie szkolenie BHP obejmuje m.in następujące zagadnienia: