Szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych

Szkolenia BHP dla pracowników roboczych

W ofercie firmy LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego ze Śremu koło Poznania znajdują się szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, w sposób przystępny i zrozumiały. Nasza kadra pracownicza to zespół wysokowykwalifikowanych pedagogów, których wyróżnia nie tylko ogromna wiedza merytoryczna, ale także pasja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Szkolenie BHP w siedzibie firmy

W trosce o Państwa wygodę i jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, w naszej ofercie znajdują się także wyjazdowe szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych. Możemy przeprowadzić taki kurs na przykład w siedzibie Państwa firmy, nie tylko w Poznaniu i Śremie, ale na terenie całej Wielkopolski.

Kursy BHP wstępne i okresowe

Zajmujemy się organizacją dwóch rodzajów kursów BHP dla pracowników administracyjno-biurowych:

Zakres zagadnień i uprawnienia nabyte po kursie

Celem naszych szkoleń BHP dla pracowników administracyjno-biurowych jest zapoznanie kursanta z informacjami i nabycie kwalifikacji z zakresu prawa pracy, kształtowania odpowiednich warunków pracy, postępowania w razie wypadku, a także praw i obowiązków pracowników i pracodawców. Podczas naszego szkolenie BHP zapoznają się Państwo z takimi zagadnieniami jak: