Kursy i szkolenia kombajnisty - Poznań

Kursy kombajnisty

Firma LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego ze Śremu poleca Państwu profesjonalny kurs kombajnisty. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych. Swoje usługi polecamy także firmom, które chcą poszerzyć kwalifikacje i uprawnienia zatrudnianych pracowników.

Zajmujemy się także organizowaniem kursów zawodowych wyjazdowych. Możemy przeprowadzić kurs kombajnisty na przykład w siedzibie Państwa firmy albo instytucji gminnej. Polecamy swoje usługi klientom z całej Wielkopolski, na przykład Poznania, Leszna, Śremu, Lubonia, Kościana, Jarocina, Wrześni, Środy Wielkopolskiej, Gostynia, Grodziska Wielkopolskiego, Swarzędza.

Doświadczona kadra instruktorów

Kurs na kombajn zbożowy prowadzony jest przez wyspecjalizowanych wykładowców. Nasi instruktorzy wyróżniają się nie tylko przygotowaniem merytorycznym na wysokim poziomie, ale także wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Dzięki temu wiedza przekazywana jest naszym kursantom w sposób przystępny i zrozumiały.

Cel kursu obsługi kombajnów zbożowych

Celem szkolenia jest przygotowanie kursanta do pracy w charakterze operatora kombajnu zbożowego.

Kurs kombajnisty obejmuje

Kurs na kombajn zbożowy obejmuje szereg zagadnień z zakresu obsługi i eksploatacji kombajnów. W jego trakcie kursant zapozna się z takimi zagadnieniami jak:

Uprawnienia na kombajn

Po ukończeniu słuchacz nabywa uprawnienia Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie zasad i warunków podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wykształcenia ogólnego dorosłych, uzyskując tym samym kwalifikacje do obsługi kombajnów zbożowych.

Wymagania wobec przyszłych operatorów

Na nasz kurs mogą zapisać się osoby spełniające pewne kryteria. Kandydat chcący uzyskać uprawnienia na kombajn musi: