Kursy i szkolenia na kosy spalinowe - Poznań

Kursy na kosy spalinowe

W naszej bogatej ofercie szkoleń zawodowych znajdują się między innymi kursy na kosy spalinowe, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Nasi wykładowcy posiadają ogromną wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Dodatkowo wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Dzięki temu podczas naszych zajęć wiedza przekazywana jest kursantom w przystępny sposób.

Kurs na uprawnienia na kosy spalinowe dostępny jest na terenie całej Wielkopolski. Z naszej oferty mogą skorzystać firmy i mieszkańcy między innymi Poznania, Leszna, Grodziska Wielkopolskiego, Śremu, Kościana, Gostynia, Środy Wielkopolskiej, Lubonia, Jarocina, Wrześni, Swarzędza.

Naszym klientom proponujemy także zorganizowanie szkolenia wyjazdowego. Możemy przeprowadzić zajęcia w siedzibie firmy czy instytucji. Oferujemy na przykład zorganizowanie kursu dla pracowników w Państwa zakładzie pracy.

Cel kursu na kosy spalinowe

Celem kursu jest przygotowanie kursanta do samodzielnej bezpiecznej obsługi kos spalinowych. Podczas zajęć słuchacze zapoznają się z takimi zagadnieniami jak:

Szkolenie podzielone jest na część praktyczną oraz teoretyczną. Podczas zajęć praktycznych kursanci poznają między innymi techniki koszenia.

Uprawnienia operatora

Po ukończeniu kursu uczestnicy nabywają uprawnienia operatora kosy spalinowej. Uzyskane kwalifikacje zwiększą Państwa szanse na rynku pracy. Nasze szkolenie skierowane jest jednak nie tylko do pracowników. Umiejętność jej obsługi przyda się również osobom posiadającym ogród lub trawnik przed domem. Kosa pozwala dotrzeć w miejsca, gdzie zwykła kosiarka może nie dać rady.

Kto może zostać operatorem?

Na szkolenie mogą zapisać się osoby pełnoletnie, które:

Szkolenie oparte jest o program Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach.