Kurs na ładowarki teleskopowe - Poznań

Kursy na ładowarki teleskopowe

Egzamin UDT

LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego ze Śremu koło Poznania poleca szeroki wybór szkoleń zawodowych. Oferujemy Państwu między innymi kurs na ładowarki teleskopowe. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych z całej Wielkopolski, na przykład Poznania, Śremu, Leszna, Lubonia, Grodziska Wielkopolskiego, Kościana, Jarocina, Wrześni, Swarzędza, Środy Wielkopolskiej, Gostynia. Możemy także zorganizować kurs wyjazdowy na uprawnienia na ładowarkę teleskopową w siedzibie Państwa firmy.

Doświadczona kadra wykładowców

Kursy na ładowarki teleskopowe prowadzony jest przez wykwalifikowanych wykładowców. Wyróżnia ich nie tylko bogata wiedza, ale także wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Ich kompetencje zostały potwierdzone między innymi certyfikatami przyznanymi przez Urząd Dozoru Technicznego, uprawniającymi do przeprowadzania szkoleń zawodowych.

O wysokiej jakości prowadzonych przez LO&CON zajęć świadczy między innymi stuprocentowa zdawalność egzaminów zewnętrznych UDT przez naszych klientów.

Szkolenie na ładowarki teleskopowe

Celem kursu na ładowarki teleskopowe jest zapoznanie kursanta z budową i zasadami działania ładowarek teleskopowych oraz przygotowanie do ich samodzielniej obsługi. Podczas zajęć słuchacze poznają także aktualne przepisy PPOŻ i BHP.

Kurs obejmuje zagadnienia z zakresu:

Kurs na ładowarki teleskopowe składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Szkolenie obejmuje praktyczną naukę jazdy.

Ładowarka teleskopowa - uprawnienia i kwalifikacje

Końcowym etapem szkolenia jest egzamin przed Urzędem Dozoru Technicznego. Po jego zdaniu kursant otrzymuje uprawnienia na ładowarki teleskopowe z każdego rodzaju osprzętem dopuszczonym przez producenta. Dodatkowo uprawnienia wydane przez UDT pozwalają na:

Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu UDT w języku angielskim.

Kto może zapisać się na kurs?

Osoba chcąca zapisać się na oferowany przez nas kurs na ładowarkę teleskopową musi spełniać określone wymagania. Przyszły kursant powinien: