Kursy i szkolenia na uprawnienia na piłę spalinową - Poznań

Kursy na uprawnienia na piłę spalinową

Firma LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego zajmuje się organizacją szkoleń zawodowych. W naszej ofercie znajduje się między innymi kurs na uprawnienia na piłę spalinową. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z pilarkami. To prawdziwi fachowcy, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą oraz umiejętnościami.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Wielkopolski. Z oferty LO&CON mogą skorzystać mieszkańcy takich miejscowości jak Leszno, Śrem, Poznań, Swarzędz, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Środa Wielkopolska, Luboń, Września, Jarocin. W skład naszej oferty wchodzą także kursy zawodowe wyjazdowe. Chętnie zorganizujemy szkolenie na pilarkę w siedzibie Państwa firmy albo instytucji gminnej.

Przygotowanie do zawodu operatora piły spalinowej

Oferowany przez nas kurs prowadzony jest w oparciu o program Ośrodka Doskonalenia Kadr w Mysłowicach. Jego celem jest przygotowanie kursanta do zawodu operatora pilarek. Po jego ukończeniu słuchacze nabędą kwalifikacje i uprawnienia do obsługi pił spalinowych.

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Nasi wykładowcy przekażą Państwu wiedzę z zakresu takich zagadnień jak:

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt. Nauka praktyczna odbywa się przy pomocy markowych pilarek.

Uprawnienia na piłę spalinową nabyte podczas szkolenia pozwolą Państwu zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Umiejętność obsługi pilarki mechanicznej przyda się w takich branżach i dziedzinach jak:

Wymagania wobec kandydatów na operatora pilarki

Osoby chcące nabyć uprawnienia na piłę spalinową muszą spełnić kilka warunków. Aby zapisać się na nasz kurs należy: