Uprawnienia i kursy HDS na żurawie przeładunkowe - Poznań

Kursy na żurawie przeładunkowe (HDS)

Egzamin UDT

W ofercie firmy LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego znajduje się bogaty wybór szkoleń zawodowych. Proponujemy Państwu między innymi profesjonalny kurs HDS przygotowujący do samodzielnej obsługi żurawi przeładunkowych.

Polecamy go firmom oraz klientom indywidualnym z terenu całej Wielkopolski, na przykład Poznania, Śremu, Swarzędza, Lubonia, Leszna, Jarocina, Grodziska Wielkopolskiego, Kościana, Wrześni, Środy Wielkopolskiej, Gostynia. Organizujemy także wyjazdowe kursy HDS w siedzibach firm czy instytucji. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, o czym świadczy stuprocentowa zdawalność egzaminów zewnętrznych UDT przez naszych dotychczasowych kursantów.

Cel kursu HDS

Kurs HDS dzieli się na część teoretyczną oraz praktyczną. Jego celem jest przygotowanie kursanta do samodzielnej obsługi żurawia przeładunkowego. Podczas szkolenia HDS słuchacze zapoznają się z takimi zagadnieniami jak:

Kurs HDS obejmuje zajęcia praktyczne na żurawiach.

Uprawnienia HDS na żurawia

Po ukończeniu kursu HDS kursant otrzymuje uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego. Są one wydawane bez żadnych ograniczeń dotyczących udźwigu.

Oferowane przez LO&CON szkolenie UDT daje możliwość obsługi żurawi przez osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Dodatkowo certyfikat może zostać wystawiony w języku angielskim, dzięki czemu kursant ma możliwość wykonywania zawodu operatora HDS za granicą.

Kto może zapisać się na kurs HDS?

Aby móc zapisać się na kurs operatora żurawia, należy spełnić następujące wymagania:

Należy także okazać odpowiednie zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w tego typu zajęciach.