Nadzór BHP w Poznaniu

Zlecenie nadzoru BHP firmie zewnętrznej posiada wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość optymalizacji kosztów. Zlecając nam nadzór BHP nie będą musieli Państwo tworzyć dodatkowego stanowiska pracy w firmie. Unikną Państwo w ten sposób kosztów związanych z wynagrodzeniem dla pracownika czy jego szkoleniem. To my będziemy odpowiedzialni za znajomość aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Państwo będą mogli zająć się swoją główną działalnością. Nasza oferta dostępna jest w Poznaniu i na terenie całej Wielkopolski.

Zapytaj o nadzór BHP

Co wchodzi w zakres nadzoru BHP w firmie?

Nadzór BHP w firmie oferowany przez LO&CON prowadzony jest w sposób kompleksowy. Nasza oferta obejmuje pełen wachlarz zadań z zakresu działania służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy Państwu między innymi:

Przedsiębiorcom z Poznania i okolic oferujemy nadzór BHP, w skład którego wchodzą wszystkie czynności wynikające z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kto może skorzystać z oferty nadzoru BHP w firmie?

Nadzór BHP w firmie oferowany przez LO&CON dostępny jest na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Swoje usługi polecamy:

Zapraszamy również do zapoznania się z szerszą ofertą outsourcingu BHP i PPOŻ.