Usługi PPOŻ z zakresu uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej

Zapytaj o nadzór PPOŻ.

Pracownicy firmy LO&CON Ośrodek Kształcenia Kursowego ze Śremu koło Poznania posiadają uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej. Oznacza to, że możemy zaoferować Państwu usługi między innymi z zakresu organizacji szkoleń PPOŻ dla pracowników, pracodawców oraz osób kierujących pracownikami lub przeprowadzania próbnych ewakuacji. Nasza oferta skierowana jest do firm i klientów indywidualnych z całej Wielkopolski. Świadczymy usługi na terenie takich miejscowości jak Poznań, Śrem, Luboń, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Leszno, Jarocin, Września, Swarzędz, Środa Wielkopolska, Gostyń i wielu innych.

Kursy PPOŻ dla pracowników i nie tylko

Proponujemy Państwu szereg usług wchodzących w zakres uprawnień inspektora ochrony przeciwpożarowej. Kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam między innymi na świadczenie takich usług, jak:

Profesjonalne przeprowadzenie próbnej ewakuacji

Nasza oferta przeprowadzenia próbnej ewakuacji skierowana jest nie tylko do firm, ale także do szeregu innych instytucji, na przykład:

Zapraszamy również do zapoznania się z szerszą ofertą outsourcingu BHP i PPOŻ.